Skip to main content
ogłoszenia

12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 CZERWCA 2024

By 23 czerwca, 2024No Comments

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o 17.30.

2. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św. (będzie także Msza św. o 12.45 w niedziele). Zmianie ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

4. Zapraszamy, ostatni raz przed wakacjami, na spotkanie biblijne w poniedziałek, oraz na katechezę dla dorosłych we wtorek, o 19 w kawiarence.

5. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

6. Szukasz drogi do Boga? Szukaj razem z Akademią Katolicką w Warszawie, która rozpoczęła zapisy na kolejny rok nauki. Oferuje dogodne terminy zajęć niestacjonarnych, podyplomowych, doktoranckich oraz unikatowe studia w systemie blended-learning. Proponuje wykładowców z pasją i rodzinną atmosferę. Oferuje wykształcenie z teologii, katechetyki, duchowości, muzyki kościelnej. Zaprasza na kursy: Małżeństwa i Rodziny, Teologii dla Zabieganych, Szkoły Biblijnej, Szkoły Duchowości Chrześcijańskiej i Sztuki Bycia Katechetą. Więcej informacji na stronie akademiakatolicka.pl

7. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiącawypominki o 17, o 18 Msza św. za polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby odbyły się w ostatnim miesiącu.

8.Kawiarenka U Alego czynna jeszcze dziś i za tydzień. W lipcu i sierpniu przerwa wakacyjna.

Leave a Reply