Skip to main content
ogłoszenia

20 NIEDZIELA ZWYKŁA –20 sierpnia 2023

By 19 sierpnia, 2023No Comments

1. Jeszcze w tym tygodniu zmienione są godziny i dni pracy kancelarii – jest czynna od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

2. Od następnej niedzieli rozpocznie pracę w naszej parafii nowy wikary – ks. Albert Paszkowski. Przyjmijmy go życzliwie i wspierajmy w naszych modlitwach.

3. W ostatnią sobotę zatrzymała się przy naszym kościele piesza pielgrzymka z Warszawy do Gietrzwałdu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu obiadu, upiekli ciasta, przygotowali kompot, napoje i owoce dla pielgrzymów. Wszystkim bardzo smakowało, są bardzo wdzięczni i obiecali modlitwę w intencjach naszej parafii w czasie pielgrzymki.

4. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiącawypominki o 17, o 18 Msza św. za polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby odbyły się w ostatnim miesiącu.

5. Fundacja Przyjaciele Alego zbiera fundusze na modernizację „Kawiarenki u Alego”, którą prowadzi w salce na plebanii od stycznia 2023. Chcemy, aby salka na plebanii, w której dotychczas otwieraliśmy niedzielną Kawiarenkę, służyła również innym celom: projekcji interesujących filmów, spotkaniom z ciekawymi gośćmi, prelekcjom na tematy bliskie misji Fundacji. Zapraszamy do wsparcia finansowego na stronie zbiorki pomagam.pl/ualego albo na konto Fundacji Przyjaciele Alego:  20 1020 1026 0000 1502 0279 0046, tytuł wpłaty: darowizna na modernizację Kawiarenki u Alego. Wpłaty można odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym. Za każde wsparcie z serca dziękujemy.

6. Przeprowadziliśmy inwentaryzację i przygotowaliśmy mapę cmentarza. Niedługo mapa zostanie udostępniona na odnowionej stronie www Parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej pomogli, dostarczając potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić, także będące dzierżawcami miejsc, na których nikt jeszcze nie jest pochowany, w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.