Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XIV Niedzieli Zwykłej - 09.07.2017

Piotr Włusek | 14.07.2017, 16:58:32

1.  15 lipca tj. w najbliższą sobotę obchodzimy 52. rocznicę śmierci ks. Aleksandra Fedorowicza, pierwszego proboszcza naszej parafii. O godz. 1200 (godzinie śmierci ks. Aleksandra) w kościele odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i zostanie odmówiony Różaniec Święty. O godz. 1800 będzie sprawowana Msza św. o rychłą beatyfikację zmarłego w opinii świętości ks. Fedorowicza. Po Eucharystii udamy się na cmentarz, aby przy grobie ks. Aleksandra pomodlić się i zapalić znicze – symbol naszej pamięci. Naszym modlitwom będzie przewodniczył o. Leon Knabit benedyktyn, dawny wikariusz naszej parafii.

2.  Składam serdeczne Bóg zapłać firmie „Akamex” (kamieniarstwo) jej szefowi p. mgr inż. Krzysztofowi Chytrowskiemu i jego pracownikom za nieodpłatne wyremontowanie i naprawienie bramy wjazdowej od strony dzwonnicy. Niech dobry Bóg, za ten cenny i szlachetny dar dla naszej parafii Wam i Waszym rodzinom błogosławi. Bóg zapłać.

3.  Uprzejmie informuję, że od dnia jutrzejszego rozpocznie się remont schodów przy głównym wejściu do kościoła. Zostaną też odnowione i pomalowane drzwi. Ze względu na rozpoczętą pracę wejście do kościoła będzie możliwe tylko drzwiami bocznymi. Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

4.  Spotkałem się z pytaniami odnośnie składu personalnego w naszej parafii. Zgodnie z decyzją ks. kardynała Kazimierza Nycza, zmian nie będzie, chyba że będą awanse. Składam serdeczne Bóg zapłać ks. Jerzemu i Ludwikowi za dyspozycyjność i wspaniałą, przynoszącą owoce pracę duszpasterską w naszej parafii. Otaczam Was proboszczowską modlitwą i dziękuję, że jesteście w naszej wspólnocie parafialnej. Z całego serca dziękuję ks. Darkom ks. Mirkowi za bezcenny wkład w życie naszej wspólnoty parafialnej. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim pracownikom świeckim naszej parafii. Niech Pan Bóg błogosławi Wam i Waszym rodzinom.

Ogłoszenia podpisał 

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.