Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z IV Niedzieli Adwentu - 24.12.2017

Piotr Włusek | 23.12.2017, 21:03:42

1.  Dziś przypada Wigilia Bożego Narodzenia, dlatego nie będzie Mszy św. o godz. 1800. Zachęcam dziś do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msza św. (Pasterka) zostanie odprawiona w intencji parafian i sympatyków naszego kościoła o godz. 2400.

2.  W dniu jutrzejszym przypada uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego: 800, 1000, 1130, 1245 i 1800.

3.  Przy Fundacji im. Ks. Aleksandra Fedorowicza prowadzone są warsztaty pisania ikon dla młodzieży. W czasie Świąt przy kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy prezentujemy pierwsze prace naszej młodzieży. Jest to mandylion – oblicze Chrystusa. Dziękujemy pani Urszuli Żakowskiej, która wraz z mężem prowadzi te zajęcia jako wolontariuszka.

4.  Misja św. Teresy – misja modlitwy za kapłanów zaprasza na spotkanie formacyjne 28 grudnia, w czwartek, po Mszy świętej wieczornej.

5.  W zakrystii naszego Kościoła jest do nabycia bardzo ciekawy kalendarz naszego Warszawskiego Seminarium Duchownego w Warszawie. Dzięki zdjęciom umieszczonym w kalendarzu można przyjrzeć się życiu naszych kleryków. Na zdjęciach jest również nasz diakon Bartek. Ofiara jest dobrowolna, a cała kwota będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego.

6.  „A przecież nie cały umieram

To co we mnie niezniszczalne trwa”

Jan Paweł II (Tryptyk Rzymski)

Wszystkim, którzy jednoczyli się i jednoczą w modlitwie z mamą, córką Anną, siostrą Zofią i ze mną za spokój duszy ś.p. Ireny Durki – której pogrzeb odbył się w ubiegły czwartek w Sochaczewie-Boryszewie oraz tym którzy wspierali i wspierają dobrym słowem i życzliwą pomocą w chwilach trudnych, a także księżom, siostrom zakonnym i parafianom, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej, składam serdeczne Bóg zapłać – ks. Stanisław Dębicki, brat ś.p. Ireny.

7.  Wraz z księżmi posługującymi w naszej parafii: parafianom, gościom i sympatykom naszego kościoła, życzę błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech Boże Dziecię darzy was zdrowiem i obfitością błogosławieństwa. Wesołych Świąt.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.