Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkiego Postu - 18.03.2018

Piotr Włusek | 17.03.2018, 18:21:27

1.  Dziś na godz. 18 ks. Jerzy zaprasza kandydatów do bierzmowania. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie formacyjne.

2.  Wójt Gminy Izabelin oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izabelinie serdecznie zapraszają Seniorów, Kombatantów i osoby samotne na spotkanie wielkanocne, które odbędzie się dnia 19 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury Izabelin.

3.  Najbliższa niedziela jest Niedzielą Palmową. Na początku każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd pobłogosławienia i poświęcenia palm.

4.  Zachęcam do udziału w konkursie własnoręcznie wykonanych palm. Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach, tj. na największą i najładniejszą palmę. W konkursie mogą wziąć udział nie tylko dzieci i młodzież ale także całe rodziny lub inne grupy. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w Niedzielę Palmową w czasie Mszy św. o 11.30.

5.  Dziś i za tydzień przed kościołem będzie można nabyć palmy, które będzie rozprowadzała schola dziecięca z myślą o swoim funduszu.

6.  Również dziś i za tydzień przy wejściu do Domu Parafialnego, Akcja Katolicka będzie zbierała ofiary na paczki świąteczne, które będą przeznaczone dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej parafii.

7.  Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszek umieszczonych pod chórem.

8.  Wyjątkowo w najbliższy czwartek, kancelaria będzie nieczynna.

9.  W najbliższy piątek, po Mszy św. sprawowanej o godz. 18 w naszym Kościele, odbędzie się nabożeństwo drogi krzyżowej na trasie Izabelin – Lipków. Zachęcam do przyniesienia zniczy i lampionów. Nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci w tym dniu, tradycyjnie będzie miało miejsce o godz. 17.15.

10.  W bieżącym miesiącu z posługą sakramentalną do chorych udamy się 24 marca t.j. w sobotę.

11.  25 marca w Niedzielę Palmową po Mszy św. wieczornej o godz. 18, zapraszam na Koncert wielkopostny z rozważaniami w wykonaniu Chóru parafialnego „Tibi Domine”.

12.  Również tego dnia po Mszy św. o godz. 8.30 odbędzie się 9. Koncert Organowy Jana Królaka – naszego organisty. Szczegóły obydwu koncertów są umieszczone na plakatach w gablotach.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.