Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XVI Niedzieli Zwykłej - 22.07.2018

Piotr Włusek | 21.07.2018, 22:00:44

1.Składam serdeczne Bóg zapłać o. Leonowi i parafianom za dar wspólnej modlitwy jaka miała miejsce w ubiegłą niedzielę w 53. rocznicę śmierci zmarłego w opinii świętości pierwszego proboszcza naszej parafii ks. Aleksandra Fedorowicza.

2. Z racji przypadającego w tym tygodniu dnia automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych, których patronem jest św. Krzysztof, będziemy w ich intencji modlili się w najbliższą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 10.00. Po Eucharystii będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. W czasie Mszy św. będziemy prosili Pana Boga by strzegł od niebezpieczeństw i darzył obfitym błogosławieństwem wszystkich kierowców, motocyklistów, rowerzystów, pieszych i podróżujących. Będziemy też dziękować Panu Bogu za dotychczasowe szczęśliwe podróże. Tę wdzięczność okażemy nie tylko przez modlitwę i uczestnictwo w Eucharystii, ale także poprzez udział w Akcji św.  Krzysztof – jeden grosz
za jeden km szczęśliwej jazdy na pojazdy dla polskich misjonarzy pracujących na różnych kontynentach. Ofiary na ten cel, będzie można złożyć za tydzień po każdej Mszy św. do puszek przed kościołem.

3. W najbliższą środę obchodzimy święto św. Jakuba, apostoła, natomiast w czwartek wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom z racji ich patronów.

4. Modlitewne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, odbędzie się 25 lipca 2018 r. Serdecznie zapraszam.

5. W najbliższą środę 25 lipca, kancelaria będzie nieczynna.

6.  Kontynuowane są prace związane z odnowieniem wnętrza kościoła.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.