Parafia w Izabelinie

.Ogłoszenia z Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - 26.08.2018

Piotr Włusek | 26.08.2018, 17:57:39

1.Dzisiejsza niedziela jest uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

2. Modlitewne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się 27 sierpnia br. o godz. 16. Serdecznie zapraszam.

3. W najbliższą sobotę przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych i pomordowanych w czasie wojny. Tego samego dnia przypada również pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.

4. Od najbliższej niedzieli (2 września), będziemy ponownie odprawiać Mszę św. o godz. 12.45 (suma). Eucharystia o godz. 11.30 będzie sprawowana ze szczególnym udziałem dzieci i ich rodziców. Na Mszę św. odprawianą o godz. 18 w sposób szczególny zapraszam młodzież.

5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę, będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

6. Pierwsza próba chóru parafialnego po wakacjach, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19 w salce na plebanii. Natomiast próby scholii dziecięcej, rozpoczną się od 8 września w sobotę o godz. 10. Serdecznie zapraszam.

7. W połowie września planowany jest wyjazd dla scholii i ministrantów z naszej parafii do Parku linowego w Julinku. Osoby chętne proszę są o zgłaszanie się do Pana Jana – naszego organisty.

8. Zgodnie z Dekretem Księdza Kardynała Kazimierza Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego ks. dr Wojciech Wróblewski został mianowany rezydentem w naszej Parafii. Księdza Wojciecha serdecznie witamy, zapewniamy o naszej życzliwości i gościnności, a nade wszystko ofiarujemy dar modlitwy. Życzymy Bożego błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej w naszej parafii i w życiu osobistym. Szczęść Boże.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.