Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XXII Niedzieli Zwykłej - 02.09.2018

Piotr Włusek | 02.09.2018, 19:24:59

1. W związku z pierwszą niedzielą miesiąca, dziś po sumie odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. Od dziś będzie ponownie odprawiana Msza św. o godz. 12.45 (suma). Eucharystia o godz. 11.30 będzie sprawowana ze szczególnym udziałem dzieci i ich rodziców.
Na Mszę św. odprawianą o godz. 18 w sposób szczególny zapraszam młodzież.

3. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego, w dniu jutrzejszym zapraszam na Mszę św. godz. 8 i 18 Dyrekcję, Nauczycieli, Katechetów, Pracowników administracji, Rodziców i Uczniów. Na zakończenie każdej Mszy św. będą pobłogosławione książki i przybory szkolne.

4. Od dnia jutrzejszego, Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17-17.45. W pierwsze piątki miesiąca, Kancelaria będzie nieczynna.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 17.30. Bardzo proszę o korzystanie z sakramentu pokuty w tym dniu w związku z rozpoczęciem roku szkolnego.
Po Mszy św. o godz. 18 będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

6. W najbliższą sobotę 8 września obchodzić będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Msze św. w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 8 i 18.

7. 8 września t.j. w najbliższą sobotę udamy się do chorych z posługą sakramentalną.

8.Pierwsza próba chóru parafialnego po wakacjach, odbędzie się dziś o godz. 19 w salce na plebanii. Natomiast próby scholi dziecięcej, rozpoczną się w sobotę 8 września o godz. 10. Serdecznie zapraszam.

9. 15 września (w sobotę) w godzinach 11-17 planowany jest wyjazd dla scholi i ministrantów z naszej parafii do Parku Rozrywki w Julinku. Osoby chętne proszę są o zgłaszanie się do Pana Jana naszego organisty.

10.  Za tydzień jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na prace inwestycyjne, które zostały wykonane (elewacja wewnętrzna) i które chcemy wykonać o ile pozwolą na to środki finansowe. Gdyby ktoś zechciał wspomóc finansowo nasze inwestycje, będę bardzo wdzięczny. Ofiary można składać w kopertach na tacę.

11.  W najbliższy piątek, po Mszy św. Wieczornej i adoracji, ks. Proboszcz zaprasza wszystkich członków Fundacji „Przyjaciele Alego” na spotkanie w sali katechetycznej w Domu Parafialnym.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.