Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z IV Niedzieli Wielkanocnej - Niedzieli Dobrego Pasterza - 12.05.2019

Piotr Włusek | 12.05.2019, 22:23:17

1.Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa
i do Życia Konsekrowanego (12 – 18 maja).

2. Kapłaństwo? Małżeństwo? Życie zakonne? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, bądź zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi życiowej, to jest to ogłoszenie dla Ciebie! Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach
17-19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium – www.wmsd.waw.pl. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

3. Dziś o godz. 10 do Pierwszej Komunii Świętej przystąpią dzieci
z naszej parafii. Wyjątkowo nabożeństwo majowe odbędzie się po Mszy św. wieczornej.

4. Za tydzień 19 maja o godz. 11.30, dzieci które rok temu przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, będą obchodziły swoją uroczystość rocznicową. Spowiedź święta dla dzieci i ich rodziców, rodziców chrzestnych i ich rodzin będzie miała miejsce 18 maja w sobotę w godz. 9-11.

5. W najbliższy czwartek 16 maja będziemy obchodzili uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.

6. Centrum Kultury Izabelin i Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie zapraszają na koncert Matka niewidomych – Róża Czacka z udziałem Mai Komorowskiej, który odbędzie się 17 maja
2019 r. w piątek o godz. 17 w Sali koncertowej Centrum Kultury Izabelin. Szczegóły w gablocie. Wstęp wolny.

7. W sobotę 11 maja, w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej – patronki Warszawy, o godz. 16, w kościele seminaryjnym przy Krakowskim Przedmieściu, Ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił święceń diakonatu czternastu klerykom Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

8. Za tydzień w niedzielę 19 maja ks. Jerzy zaprasza na spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po Mszy św. o godz. 18 odbędzie się spotkanie organizacyjne.

9. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza na bezpłatne konsultacje psychologiczne – 14 maja w godz. 20-21 oraz bezpłatne porady adwokackie – 15 maja w godz. 19-21.

10.   Fundacja zaprasza na IV Piknik Rodzinny – AliRun – biegnij z ks. Alim, który odbędzie się 15 czerwca. Zapisy na biegi już się rozpoczęły. Zapraszamy do wpisywania się na listy startowe. Szczegóły na stronie: www.przyjacielealego.pl oraz na facebooku.

   

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.