Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XVIII Niedzieli Zwykłej - 04.08.2019

Piotr Włusek | 04.08.2019, 16:09:39

1.W związku z pierwszą niedzielą miesiąca, dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

2. 6 sierpnia w najbliższy wtorek obchodzimy święto Przemienia Pańskiego.

3. Zakończyliśmy pierwszy etap prac związanych z odnowieniem zewnętrznej elewacji kościoła (odwodnienie). Koszt wyniósł 20 tys. 200 zł. We wrześniu rozpocznie się drugi etap prac, polegający na: wymianie sześciu okien, naprawie części dachu i renowacji istniejącej elewacji. Prace rozpoczną się na tylnej ścianie kościoła od strony cmentarza, która jest najbardziej zniszczona. Przypominam, że szacunkowy koszt remontu, wyniesie około 300 tys. zł. Po opłaceniu prac związanych z odwodnieniem w kasie parafialnej pozostało około sześćdziesięciu tysięcy na wykonanie dalszego ciągu prac. Prace będą wykonywane i kontynuowane w zależności od zgromadzonych środków finansowych. Stąd bardzo proszę o modlitwę w tej intencji a jednocześnie o pomoc finansową. Za modlitwę i ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

4.W dniach 20-21 września fundacja im. ks. Aleksandra Fedorowicza Przyjaciele Alego zaprasza na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. W programie m.in. wspólna Eucharystia, zwiedzanie sanktuarium z przewodnikiem, Droga krzyżowa na Błoniach, wyżywienie, zwiedzanie Grunwaldu. Szczegółowy plan wraz z ceną oraz informacjami dotyczącymi zapisów na stronie www.przyjacielealego.pl oraz na facebooku. Koszt pielgrzymki to 190 zł za dwa dni.

5. Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, ofiary złożone za tydzień na tacę będą przeznaczone na rzecz prac inwestycyjnych, które wykonamy w naszym kościele (na elewację zewnętrzną kościoła).

     

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.