Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XXV Niedzieli Zwykłej - 22.09.2019

Piotr Włusek | 21.09.2019, 21:59:06

1.Modlitewne spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się 25 września 2019 r. o godz. 16. Serdecznie zapraszam.

2.Centrum Kultury Izabelin serdecznie zaprasza w sobotę, 28 września, o godz. 18.00 na spotkanie z wyjątkowym człowiekiem – Grzegorzem Polakiewiczem, autorem książki „Żyje się tyko raz”. Ta książka to opowieść o jego drodze, ale również o Państwa drodze, choć teraz wydaje się Państwu to nieprawdopodobne. Wstęp wolny! Po spotkaniu, chętni będą mogli kupić książkę.

3. Od najbliższej niedzieli przyjmujemy intencje Mszy świętych na przyszły 2020 rok. Również zachęcam do zamawiania Mszy św. gregoriańskich. Można je zgłaszać w zakrystii i Kancelarii parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11 odbędzie się XIII Koncert organowy w wykonaniu pana Jana Królaka naszego organisty. Podczas koncertu usłyszymy również muzykę wokalno-instrumentalną. Wraz z wykonawcą koncertu jako wokalista wystąpi pan Krzysztof Charchuła nasz parafianin. Będzie można złożyć ofiary na rzecz renowacji i konserwacji organów piszczałkowych w naszym kościele. Szczegóły na plakacie w gablocie. Serdecznie zapraszam.

5. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą serdecznie dziękuje parafii św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie za możliwość przeprowadzenia w ubiegłą niedzielę zbiórki na rzecz chorych na mukowiscydozę. Zebrano kwotę 1504 zł i 55 gr. Pozyskane środki zostaną wykorzystane do wsparcia najbardziej potrzebujących.

6.Rozpoczął się ciąg dalszy prac związanych z odnowieniem kościoła. Okna z tyłu kościoła zostały wymienione. Jedno z nich zostało ufundowane przez anonimowego parafianina, któremu składam serdeczne Bóg zapłać. Gdyby jeszcze ktoś z Państwa zechciał złożyć ofiarę na okno z możliwością umieszczenia na nim informacji o fundatorze, prosimy o kontakt w zakrystii. Zostały rozstawione rusztowania. Od poniedziałku rozpoczną się prace związane z odnowieniem elewacji zewnętrznej kościoła. Dziękuję za modlitwę. Będę wdzięczny za każdą pomoc materialną - ofiary na rzecz odnowienia elewacji zewnętrznej kościoła można składać do puszek umieszczonych pod chórem.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.