Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z V Niedzieli Wielkanocnej - 10.05.2020

Piotr Włusek | 10.05.2020, 20:01:55

1.  Osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentu pokuty mogą to uczynić w dni powszednie w konfesjonale 15 min przed rozpoczęciem liturgii. Jeśli ktoś chciałby przystąpić do spowiedzi poza konfesjonałem prosimy o zgłoszenie tego kapłanowi.

2.  W najbliższą sobotę, 16 maja, przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, przy ul. Rakowieckej 61. podczas liturgii o godz. 18.00. Transmisja z Mszy św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza na stronie Sanktuarium oraz Archidiecezji Warszawskiej.

3.  Nabożeństwa majowe w naszym kościele będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 11.00. Modlimy się o ustanie pandemii i o deszcz.

4.  Bardzo dziękuję za dokonane wpłaty na rzecz funkcjonowania parafii w obecnej sytuacji, a także na rzecz prac remontowych, które rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu (naprawa dachu, oraz lewa i prawa strona elewacji świątyni).

5.  W związku z pracami remontowymi, od najbliższego wtorku (tj. 12-ego maja) Msze św. poranne w dni powszednie i soboty będą odprawiane w kaplicy.

6.  We wtorek po Mszy św. wieczornej kolejna konferencja na drodze do zawierzenia się Matce Boże wg wzoru św. Ludwika Marii Grignon de Monfort. Teksty do rozważań na każdy dzień oraz nagranie z konferencji - w linku na stronie internetowej parafii.

7.  Zachęcamy do zapoznania się z treścią komunikatu Rady Głównej Konferencji Episkopatu Polski z 2 maja. Tekst dostępny jest pod linkiem episkopat.pl/biskupi-zachecamy-do-uczestnictwa-w-mszach-sw-z-zachowaniem-zasad-sanitarnych/

8.  Uroczystość przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie najprawdopodobniej na jesieni. Szczegóły tego wydarzenia zostaną podane w terminie późniejszym.

  Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

  • 8:30
  • 10:00
  • 11:30 (z udziałem dzieci)
  • 12:45
  • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

  • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
  • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.