Parafia w Izabelinie

Ogłoszenia z XI Niedzieli Zwykłej - 14.06.2020

Piotr Włusek | 16.06.2020, 00:05:59

 1. Trwają nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa - w niedziele o 11.00, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. 

 2. Spotkanie Misji św. Teresy w poniedziałek 15 VI po Mszy św. wieczornej w domu parafialnym. Misja zaprasza młodzież na wyjazd wakacyjny na Kaszuby w terminie 17 - 24 VIII. Zakwaterowanie w ośrodku “Kormoran” przystosowanym do nowych wymogów sanitarnych. Bliższe informacje w zakrystii.

 3. Spotkanie dla kandydatów do nowej Róży Różańcowej odbędzie się we wtorek 16 VI po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy także należących do innych Kół Różańcowych naszej parafii, zelatorki tych Kół, oraz wszystkich, którzy oddali się w niewolnictwo Matce Bożej.

 4. Msza św. w intencji dzieci, ich rodziców, dyrekcji i pracowników przedszkola im. ks. A. Fedorowicza zostanie odprawiona we wtorek 16 VI o 8.00. Tego dnia, z racji 106 rocznicy urodzin naszego pierwszego proboszcza, w intencji jego beatyfikacji zostanie odprawiona Msza św. o 18.00 .

 5. Fundacja im. ks. A. Fedorowicza zaprasza na bezpłatne porady adwokackie we wtorek 16 VI w godz. 19.00 - 21.00. W tym samym czasie zapraszamy również na  bezpłatne porady mediatora. Mediacje służą ugodowemu rozwiązywaniu różnorodnych konfliktów (sprawy rodzinne, cywilne, karne, pracownicze). W toku mediacji można rozwiązać spory, które nie trafiły jeszcze na drogę postępowania sądowego. Zarówno dyżur prawnika jak i mediatora będzie miał miejsce w siedzibie Fundacji. Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa na stronie internetowej przyjacielealego.pl. 

 6. Spotkanie rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii św. 27 VI odbędzie się w środę 17 VI o 17.00.

 7. W czwartek kończymy oktawę Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o 18.00 odbędzie się obrzęd pobłogosławienia i poświęcenia wianków.

 8. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można w tym dniu zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia. W tę piątkową uroczystość można spożywać pokarmy mięsne.

 9. Członkowie nowo powstałej Służby Liturgicznej Dorosłych (SLD) złożą swoje przyrzeczenia służby przy ołtarzu w niedzielę 21 VI, podczas Mszy św. o 11.30. 

 10. Również w najbliższą niedzielę, o 16.00, przy kapliczce-pomniku w Sierakowie, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny i poległych w jej obronie.

 11. Bezpośrednie przygotowania do sakramentu bierzmowania rozpoczniemy po wakacjach. Przypominamy że uroczystość ta jest planowana na 9 listopada. 

 12. Już wkrótce rozpoczniemy remont prawej strony elewacji kościoła. Bardzo dziękuję za dokonane wpłaty na rzecz tych działań. Ofiary składane na tacę w każdą drugą niedzielę miesiąca są również przeznaczone na rzecz trwających prac remontowych.

Ks. Proboszcz


MSZE ŚWIĘTE 

W niedziele i uroczystości:

 • 8:30
 • 10:00
 • 11:30 (z udziałem dzieci)
 • 12:45
 • 18:00 (dla młodzieży)


W dni powszednie:

 • 8:00 (w Adwencie Roraty o godz. 7:00)
 • 18:00


W okresie wakacyjnym nie ma mszy o godz. 12:45! Ponadto kancelaria parafialna w tym okresie jest czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 17:45

W okresie zimowym Msze Święte w dni powszednie odprawiane są w kaplicy na plebanii. Znajduje się ona obok kancelarii. 

Osoby pragnące się wyspowiadać proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii 20 minut przed Mszą św.

Dzisiejsza Liturgia Słowa

Spowiedź | Nabożeństwa | Kancelaria

fot. S. Jagodziński


© 2012 Parafia św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. ( / czcionkę.) Online: . Wykonanie Bartłomiej Kielak.