XV Niedziela Zwykła

1. Osoby należące do Róży św. Ludwika, chętnych do wstąpienia do nowej Róży Różańcowej, oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszam na zaległą konferencję maryjną we wtorek, po Mszy św. wieczornej, czyli około godz. 18.45.

2. W środę obchodzimy 55 rocznicę śmierci pierwszego proboszcza naszej parafii, Ks. Aleksandra Fedorowicza. O godz. 12.00 (w godzinie śmierci Ks. Alego) zostanie odmówiony różaniec w kościele, a o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. o rychłe wyniesienie na ołtarze. Następnie przejdziemy na cmentarz aby odmówić modlitwy przy grobie Ks. Aleksandra. Naszym modlitwom będzie przewodniczył O. Leon Knabit OSB.

3. Przypominam, że przez okres wakacji do sierpnia włącznie nie będzie Mszy św. o godz. 12.45, natomiast kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-17.45.

4. Trwają prace nad remontem frontonu naszego kościoła. W ramach remontu zostanie wymieniona instalacja elektryczna, zmienione oświetlenie fasady i dzwonnicy, odnowione figury oraz wymienione okna. Bardzo dziękuję za dokonane wpłaty na rzecz tych prac. Zachęcam też do obejrzenia z bliska figur świętych z frontonu naszego kościoła i wsparcia ich renowacji.