III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

2. W dniu jutrzejszym przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3. W odpowiedzi na prośbę Caritas Chorwacji i przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski kard. Kazimierz Nycz zdecydował, że dzisiejsza niedziela jest w Archidiecezji Warszawskiej Dniem Solidarności z Chorwacją. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

4. Spotkanie dla Kół Różańcowych oraz wszystkich, którzy oddali się w niewolnictwo Najświętszej Maryi Pannie, wraz z konferencją Maryjną, odbędzie się we wtorek 26 stycznia po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu z racji wizyty duszpasterskiej (kolędy), zapraszam na Mszę św. do Kościoła, a następnie na spotkanie kolędowe:

poniedziałek (18.01. 2021)- Msza św., g.16.30,

parafian zamieszkujących: IZABELIN, ulice: 3 Maja (nr parzyste i nieparzyste), Langiewicza, Chłopickiego, Orła Białego, Rynkowa i Sienkiewicza.

Msza św., g.18.00,

IZABELIN, ulice: Krasińskiego (nr parzyste i nieparzyste),
Krzywickiego, Kuncewicza, Końcowa, Sielanki, Sierakowska.
W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.

Sobota ( 30.01. 2021). Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 8.00

Msza św., g. 9.00- IZABELIN, ulice: Zakątna, Kopernika, Kościuszki, Przyłuskiego, Początkowa, Środkowa, Planty, Skrzyneckiego, Prądzyńskiego, Słoneczna, Chodkiewicza, Jałowcowa, Grzybowa i Krótka.

Msza św., g.10.30

IZABELIN, ulice: Siemiradzkiego, Paderewskiego, Tetmajera, Świerkowa, Aleja Dębów, Piaskowa, Leśna, Projektowana, Poniatowskiego, Matejki, Chełmońskiego, Prymasowska, Leśna Polana, Brzozowa.

Składam serdeczne Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy i dotychczasowe spotkania kolędowe, a także za tradycyjne ofiary kolędowe składane z racji kolędy.