XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Ks. Jacek Gomulski kończy pracę w naszej parafii – pożegnamy go dziś po Mszy św. o 18. Serdecznie dziękujemy ks. Jackowi za trzy lata posługi w naszej parafii. Pamiętajmy o nim z wdzięcznością w naszych modlitwach.

2. W ostatni piątek zatrzymała się przy naszym kościele piesza pielgrzymka z Warszawy do Gietrzwałdu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu obiadu, upiekli ciasta, przygotowali kompot, napoje i owoce dla pielgrzymów. Wszystkim bardzo smakowało, są bardzo wdzięczni i obiecali modlitwę w intencjach naszej parafii w czasie pielgrzymki.

3. W najbliższy piątek (26 VIII) obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. tego dnia będą odprawione o 8 i 18.

4. Jak co roku, w piątek 2 września o 19 na pętli w Truskawiu, zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Truskawia, Ojczyzny i poległych w jej obronie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Ze względu na wakacje do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie nie będzie Mszy św. o 12.45, zaś kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna tylko w poniedziałek, środę i piątek. Można też kontaktować się z księdzem proboszczem pod nr. 726-077-107.

6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki – od końca Mszy św. wieczornej do 20.