14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 lipca 2023

1. W okresie wakacji nie ma zmian w rozkładzie Mszy św. Zmieniają się godziny i dni pracy kancelarii – jest czynna od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

2. W najbliższą sobotę (15.07) o 18  zostanie odprawiona Msza św. w intencji beatyfikacji śp. księdza Aleksandra Fedorowicza. Przypada wtedy 59 rocznica śmierci pierwszego Proboszcza naszej Parafii. W modlitwie tego dnia i w niedzielę na Mszy św. o 10 towarzyszyć nam będzie o. Leon Knabit, który wygłosi słowo. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

4. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej już pomogli, dostarczając potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić, także będące dzierżawcami miejsc, na których nikt jeszcze nie jest pochowany, w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!

5. Informujemy, że „Kawiarenka u Alego” w czasie wakacji będzie zamknięta.

6. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

7. Spotkania biblijne i katechezy dla dorosłych zostały zawieszone do końca wakacji.

8. Fundacja „Przyjaciele Alego” zawiesza konsultacje psychologiczne na okres wakacyjny.