29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 października 2023

1. Tydzień temu obchodziliśmy Dzień Papieski. W zbiórce do puszek, na program stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia, zebraliśmy 5230 zł, które zostały przekazane na ten cel. Za wszystkie datki składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o 18, natomiast w niedziele o 17.15 – przed wieczorną Mszą św. W sposób szczególny zachęcamy dzieci do włączenia się w tę modlitwę we wtorki i czwartki.

3. Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św., serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, zwłaszcza w czwartki po Mszy św. o 18. Ich rodziców zapraszamy do udziału w spotkaniach, które odbywają się w drugie środy miesiąca o 19 w kościele.

4. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca – wypominki o 17, o 18 Msza św. za polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby odbyły się w ostatnim miesiącu.

5. Są jeszcze wolne intencje na Msze św. w dni powszednie w listopadzie i grudniu. Zapraszamy do zakrystii po Mszach lub do kancelarii. Jednocześnie informujemy, że intencje na pierwsze półrocze 2024r. będziemy przyjmować od 3 listopada. Do końca października można zamawiać Msze gregoriańskie na przyszły rok. Są jeszcze wolne terminy. Przyjmujemy już wypominki.

6. Ministrantów, lektorów i kandydatów zapraszamy na zbiórki ministranckie w soboty o 10.  Także Schola parafialna zaprasza na próby dzieci i młodzież w wieku szkolnym w soboty o 10 do domu parafialnego.

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

8. Zapraszamy na spotkania biblijne (w poniedziałki o 19) i katechezę dla dorosłych (we wtorki o 19) – w domu parafialnym ( w październiku po Różańcu).

9. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.