IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 stycznia 2023

1. Zapraszamy do Kawiarenki Parafialnej w salce katechetycznej na plebanii. W każdą niedzielę po Mszach św., w godz. od 11 do 15, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego.  Mile widziane własne wypieki na wspólny stół 😊.

2. Dziś o 11.10 dzieci ze szkolnego chórku zaśpiewają dla nas kolędy. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada:pierwszy czwartektego dnia obchodzimy Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Boskiej Gromnicznej – jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszym Kościele zostaną odprawione o 8, 10 i 18. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św.W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek – okazja do spowiedzi od 17, nabożeństwo po wieczornej Mszy św.

4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu

5. Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 oraz szkół średnich do udziału w rekolekcjach oazowych w czasie zimowych ferii (Sulejówek/Laski). Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej: www.oaza.warszawa.pl/wp/mlodziezowe/rekolekcje-2023.

6. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

7. Fundacja Przyjaciele Alego oferuje też bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

8. Ze względu na czas wizyt duszpasterskich nie będzie w styczniu spotkań biblijnych i  katechezy dla dorosłych.

9. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (próby: schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

10. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

11. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień na tablicy ogłoszeń przed kościołem i w aktualnościach na stronie www Parafii.