Skip to main content
ogłoszenia

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 27 czerwca, 2021No Comments

1. Od dziś, ze względu na wakacje, do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie, nie będzie Mszy św. o godz. 12.45.

2. Od jutra do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00 – 17.45.

3. Na prośbę p. Wójt Gminy Izabelin informujemy, że dzisiaj jest możliwość zaszczepienia się na COVID 19 w mobilnym punkcie szczepień stojącym przy klinice Sanobello. Dostępna będzie jednodawkowa szczepionka firmy Johnson. Szczepienia te będą realizowane przez lekarzy i pielęgniarki z SPZOZ w Izabelinie.

4. W najbliższy wtorek (29 VI) obchodzimy uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Ofiary składane na tacę tego dnia przeznaczone są na rzecz Stolicy Apostolskiej.

5. Przypominamy, że w naszej parafii w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00  (również w okresie wakacyjnym) trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. W sobotę Adoracja po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

7. Przypominamy, że wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, polscy biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej oraz w święta nakazane od 20 VI.

8. Zakończył się rok szkolny i katechetyczny. Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy dobrego odpoczynku!

9. Uroczystość beatyfikacji Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej odbędzie się w niedzielę, 12 IX o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie.