Skip to main content
ogłoszenia

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15 MARCA 2026

By 14 marca, 2026No Comments

1. Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: w każdy piątek Droga Krzyżowa o 17.15 (zapraszam dzieci i ich rodziców) zaś po Mszy św. o 18 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży; w każdą niedzielę o 17 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. Za tydzień, na wszystkich Mszach św., rozpoczniemy nasze rekolekcje wielkopostne.

3.  Świece wielkanocne przygotowane przez ministrantów można nabyć w kawiarence parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

4. Do puszki stojącej pod chórem można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Do puszek przy głównym wejściu – jałmużnę dla potrzebujących, którą w tym roku, podobnie jak w poprzednich, przeznaczymy na pomoc chrześcijanom cierpiącym z powodu wojny na Bliskim Wschodzie, za pośrednictwem organizacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

5. Najbliższe spotkanie biblijne we wtorek (17.03) o 19 w domu parafialnym. Następne dopiero 7.04.

6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także (od 19 do 20) okazja do spowiedzi.

7. Zachęcamy do wsparcia Caritas Archidiecezji Warszawskiej poprzez przekazanie 1,5 % podatku na rzecz działalności tej instytucji.

8. Są jeszcze ostatnie wolne intencje na kwiecień i kolejne miesiące tego roku (do końca czerwca) – zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.

Leave a Reply