Skip to main content
ogłoszenia

1 NIEDZIELA ADWENTU – 03 GRUDNIA 2023

By 3 grudnia, 20238 stycznia, 2024No Comments

1. Dziś I Niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Od poniedziałku (04.12) rozpoczynamy codziennie o 7, z wyjątkiem niedziel, adwentowe Msze św. ku czci Matki Bożej – Roraty. Nie będzie wtedy Mszy św. o 8.

2. Zapraszamy dzieci do udziału w roratach oraz konkursie: Franciszkowy plac budowy. Plansza kontrolna oraz naklejki będą rozdawane po każdych roratach. W soboty po roratach zapraszamy dzieci i młodzież do kawiarenki na kakao i ciasto 🙂.

3. Zapraszamy młodzież, studentów i wszystkich parafian na Adorację Najświętszego Sakramentu z oprawą muzyczną – Uwielbieniew piątek 8 grudnia o 19. Po adoracji w kawiarence spotkanie dla młodzieży i studentów.

4.  W najbliższy piątek – 8 grudnia – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia dodatkowa Msza św.  w „godzinie łaski” – o 12 – przyjmujemy na nią intencje zbiorowe. Zachęcamy też do podjęcia Duchowej adopcji dziecka poczętego. Możliwość rozpoczęcia adopcji podczas każdej Mszy św. tego dnia. Więcej informacji: https://www.duchowa-adopcja.pl/.

5.  Świece i sianko do nabycia u ministrantów w kawiarence. Złożone ofiary przeznaczone są na Wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz na letni obóz formacyjny ministrantów. Dziękujemy!

6. Jak co roku rozprowadzamy opłatki. W tym roku wszystkie ofiary będą przeznaczone na pomoc cierpiącym z powodu wojen na Bliskim Wschodzie. Opłatki znajdziemy w niedziele w kawiarence, w tygodniu w zakrystii i kancelarii.

7. Są jeszcze ostatnie wolne intencje na Msze św. w dni powszednie w grudniu. Przyjmujemy już też intencje na pierwsze półrocze 2024r. Są też ostatnie wolne terminy na Msze św. gregoriańskie w przyszłym roku. Zapraszamy do zakrystii po Mszach lub do kancelarii.

Leave a Reply