Skip to main content
ogłoszenia

11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 czerwca 2023

By 18 czerwca, 2023No Comments

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o 17.30.

2. Wspólnie z Fundacją Przyjaciele Alego zapraszamy w przyszłą niedzielę (25.06) na piknik Kawiarenki u Alego pod sosnami na terenie obok kościoła. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci (warsztaty, czekoladowa fontanna) po Mszy św. o 11.30, wystawę ikon z Izabelińskiej Szkoły Ikon oraz inne atrakcje. Jest to również okazja do spotkań z sąsiadami przy kawie i słodkich wypiekach (zachęcamy także do podzielenia się nimi w czasie pikniku😊). Piknik zamyka tym samym pierwszy sezon Kawiarenki, która zostanie zmodernizowana w czasie przerwy wakacyjnej. Za wszelkie wsparcie dziękujemy 😊.

3. W najbliższą sobotę (24.06), w godz. 8-16, Ryneczek Po Sąsiedzku będzie świętować swoje 2 urodziny! Stowarzyszenie Dla Nas zaprasza na sobotni urodzinowy ETNO Ryneczek w formule pikniku! Urodzinowy Ryneczek w klimatach ETNO to: kuchnie i smaki świata; pokazy kulinarne i degustacje dan przygotowanych przez mieszkańców Afryki, Szwajcarii, Francji; rękodzieło i sztuka prosto z Afryki od misjonarzy z Kenii i Togo! Zapraszamy w imieniu Organizatora.

4. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii..

5. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św. (będzie także Msza św. o 12.45 w niedziele). Zmianie ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek.

6. Przyjmujemy intencje na drugą połowę roku. Można je zamawiać w kancelarii lub zakrystii (po Mszy św.).

7. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej pomogli, dostarczając w terminie potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić, także będące dzierżawcami miejsc, na których nikt jeszcze nie jest pochowany, w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!

8. Zapraszamy po nabożeństwie czerwcowym na: spotkania biblijne – w każdy poniedziałek w salce w domu parafialnym. Katechezy dla dorosłych zostały zawieszone do odwołania.

9. Fundacja „Przyjaciele Alego” zawiesza konsultacje psychologiczne na okres wakacyjny. Do konsultacji wrócimy najwcześniej we wrześniu, o czym poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych.

10. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.