Skip to main content
ogłoszenia

12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 czerwca 2023

By 25 czerwca, 2023No Comments

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast dziś o 17.30.

2. Wspólnie z Fundacją Przyjaciele Alego zapraszamy dziś (25.06) na piknik „Kawiarenki u Alego” pod sosnami na terenie obok kościoła. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci (warsztaty, czekoladowa fontanna) po Mszy św. o 11.30, wystawę ikon z Izabelińskiej Szkoły Ikon oraz inne atrakcje. Jest to również okazja do spotkań z sąsiadami przy kawie i słodkich wypiekach (zachęcamy także do podzielenia się nimi w czasie pikniku😊). Piknik zamyka pierwszy sezon Kawiarenki, która zostanie zmodernizowana w czasie przerwy wakacyjnej. Za wszelkie wsparcie dziękujemy 😊. Informujemy, że „Kawiarenka u Alego” w czasie wakacji będzie zamknięta.

3. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiącawypominki o 17, o 18 Msza św. za polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby odbyły się w ostatnim miesiącu.

4. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.

5. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św. (będzie także Msza św. o 12.45 w niedziele). Zmianie, już od jutra, ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

6. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

7. Także w czasie wakacji zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi

8. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej już pomogli, dostarczając potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić, także będące dzierżawcami miejsc, na których nikt jeszcze nie jest pochowany, w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!

9. Spotkania biblijne i katechezy dla dorosłych zostały zawieszone do końca wakacji.

10. Fundacja „Przyjaciele Alego” zawiesza konsultacje psychologiczne na okres wakacyjny. Do konsultacji wrócimy najwcześniej we wrześniu, o czym poinformujemy w ogłoszeniach parafialnych.