Skip to main content
ogłoszenia

18 NIEDZIELA ZWYKŁA –06 sierpnia 2023

By 5 sierpnia, 2023No Comments

1. W okresie wakacji nie ma zmian w rozkładzie Mszy św. Zmieniają się godziny i dni pracy kancelarii – jest czynna od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

2.  Dziś obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego. To także pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 12.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

3. W najbliższą środę o 18 zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszy św. w intencji beatyfikacji śp. ks. Aleksandra Fedorowicza.

4. Fundacja Przyjaciele Alego zbiera fundusze na modernizację „Kawiarenki u Alego”, którą prowadzi w salce na plebanii od tego roku. Zapraszamy do wsparcia finansowego na stronie zbiorkipomagam.pl/gmeacp (tam można zobaczyć wizualizację Kawiarenka po modernizacji) albo na konto Fundacji Przyjaciele Alego: 20 1020 1026 0000 1502 0279 0046, tytuł wpłaty: darowizna na modernizację Kawiarenki u Alego. Wpłaty można odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym. Za każde wsparcie z serca dziękujemy.

5. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła ( https://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Nowy Krąg Domowego Kościoła swoją formację rozpoczyna we wrześniu. Chętnych zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com.

6. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej już pomogli, dostarczając potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić, także będące dzierżawcami miejsc, na których nikt jeszcze nie jest pochowany, w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!.

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

8. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.