Skip to main content
ogłoszenia

21 NIEDZIELA ZWYKŁA –27 sierpnia 2023

By 30 sierpnia, 2023No Comments

1. W tym tygodniu wracamy do zwykłych godzin i dni pracy kancelarii – jest czynna od 17 do 18 w poniedziałek, środę i czwartek.

2. Od dziś rozpoczął pracę w naszej parafii nowy wikary – ks. Albert Paszkowski. Przyjmijmy go życzliwie i wspierajmy w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od 17.30, nabożeństwo po Mszy św. o 18.

4. Dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę Świętą rozpoczynającą Nowy Rok Szkolny – w niedzielę (3.09) o 11.30. Po Mszy świętej pobłogosławimy plecaki i przybory szkolne. Modlić się też będziemy za Was na Mszach św. w pierwszy dzień lekcji – w poniedziałek (4.09) o 8 lub 18. Serdecznie zapraszamy!

5. Fundacja Przyjaciele Alego zbiera fundusze na modernizację „Kawiarenki u Alego”, którą prowadzi w salce na plebanii od stycznia 2023. Chcemy, aby salka na plebanii, w której dotychczas otwieraliśmy niedzielną Kawiarenkę, służyła również innym celom: projekcji interesujących filmów, spotkaniom z ciekawymi gośćmi, prelekcjom na tematy bliskie misji Fundacji. Zapraszamy do wsparcia finansowego na stronie zbiorki pomagam.pl/ualego albo na konto Fundacji Przyjaciele Alego:  20 1020 1026 0000 1502 0279 0046, tytuł wpłaty: darowizna na modernizację Kawiarenki u Alego. Wpłaty można odliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym. Za każde wsparcie z serca dziękujemy. 

6. Przeprowadziliśmy inwentaryzację i przygotowaliśmy mapę cmentarza. Niedługo mapa zostanie udostępniona na odnowionej stronie www Parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy w niej pomogli, dostarczając potrzebne informacje. Osoby, które nie zdążyły tego uczynić w dalszym ciągu prosimy o kontakt w kancelarii!

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

8. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.