Skip to main content
ogłoszenia

26 niedziela zwykła
01 października 2023

By 24 października, 2023No Comments
  1. Rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o 18, natomiast w niedziele o 17.15 – przed wieczorną Mszą św.
  2. Zapraszamy dzieci do udziału w nabożeństwach i konkursie różańcowym. Przygotowaliśmy dla Was plansze, które zapełniać będziecie naklejkami otrzymanymi podczas codziennych nabożeństw różańcowych. W sposób szczególny zachęcamy dzieci do włączenia się w tę modlitwę we wtorki i czwartki.
  3. Za tydzień (08.10), zgodnie z tradycją naszej parafii, w pierwszą niedzielę po wspomnieniu św. Franciszka, będziemy przeżywać uroczystość odpustową. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy tego dnia do wspólnego dziękczynienia za wszelkie łaski, otrzymane za wstawiennictwem naszego Patrona. Główna Msza św. w intencji wszystkich Parafian o 12.45, po niej procesja wokół kościoła. Kazania tego dnia głosić będzie ks. prof. Marek Tatar z UKSW. Po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich do odnowionej kawiarenki – będzie czas na spotkania i rozmowy przy gorącej herbacie, kawie i ciastach!.

Leave a Reply