Skip to main content
ogłoszenia

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23 kwietnia 2023

By 22 kwietnia, 2023No Comments

1. Młodzież wybierająca się na Światowe Dni Młodzieży zaprasza dziś (23 kwietnia) do kawiarenki na kawę/herbatę, ciasto. Przy tej okazji będzie można wesprzeć ich wyjazd na ŚDM. Można również wesprzeć młodzież przesyłając środki na konto parafialne z dopiskiem ŚDM Lizbona. Za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowania.

2. Kolejne spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania odbędą się w najbliższym tygodniu:  dla grupy wtorkowej (25.04) o 19 w  kaplicy domu parafialnego; dla grupy czwartkowej (27.04) o 19.30 z adoracją w kościele..

3. W najbliższy piątek (ostatni miesiąca) o 17 wypominki w kościele. O 18 Msza św. w intencji osób polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby były w kwietniu w naszym kościele.

4. Przyjmujemy już intencje na drugą połowę roku.

5. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. W związku z tym prosimy wszystkich, którzy mają dokumenty dzierżawy miejsc na naszym cmentarzu, o zgłoszenie się z nimi do kancelarii do końca maja.

6. Wspólnie z Tato.Net przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie szkoleniowe dla mężczyzn (6 maja 2023 w godz. 8.45-17). Serdecznie zapraszam Cię na WarszTaty, podczas których uzyskasz odpowiedzi na wiele ważnych, ojcowskich pytań.  Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i zapisy: www.tato.net/izabelin.

8. Fundacja „Przyjaciele Alego” oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

7. Zapraszamy na: spotkania biblijne – w każdy poniedziałek o 19 w salce w domu parafialnym; katechezy dla dorosłych – w każdą środę o 19, w kaplicy domu parafialnego (w tym tygodniu niestety nie odbędzie się).

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

10. Zachęcamy też do wsparcia Caritas Archidiecezji Warszawskiej lub Fundacji „Przyjaciele Alego” poprzez przekazanie 1,5 % podatku na rzecz działalności jednej z tych organizacji. Więcej informacji na plakatach w gablocie oraz na stronach caritas.pl i przyjacielealego.pl.