Skip to main content
ogłoszenia

31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 listopada 2023

By 7 listopada, 2023No Comments

1. Dziś po Mszy św. o 11.30 rozstrzygnięcie konkursu różańcowego „Z Janem Pawłem II prosimy o pokój”.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 12.45 nabożeństwo eucharystyczne.

3.  Dziękujemy wolontariuszom z Szkoły Podstawowej w Izabelinie i ministrantom za akcję „porządkowania cmentarza”.

4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z oprawą muzyczną, w najbliższy piątek (10.11) od 19 do 20. W sposób szczególny zapraszamy młodzież i kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

5. Zbliża się 11 listopada – Święto Niepodległości. W naszym kościele, poza Mszami o 8 i 18 będziemy modlić się także o 12 – na Mszy św. w intencji Ojczyzny.

6. Tego dnia, w Świątyni Opatrzności Bożej o 10 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny. O 17, również w Świątyni Opatrzności Bożej, odbędzie się koncert pt. „Wolność jest w nas”. Dla zainteresowanych udziałem w zakrystii do odebrania wejściówki.

7. Są jeszcze wolne intencje na Msze św. w dni powszednie w grudniu. Przyjmujemy już też intencje na pierwsze półrocze 2024r. Zapraszamy do zakrystii po Mszach lub do kancelarii.

8. Zapraszamy dziś po każdej Mszy św. do Kawiarenki na projekcję krótkiego filmu o księdzu Aleksandrze Fedorowiczu pt. „Ksiądz Ali – powspominajmy raz jeszcze”.

9. Fundacja Przyjaciele Alego informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad adwokackich. W celu umówienia na poradę prosimy o kontakt: tel. 572981769, email  pawel.dziekanski@przyjacielealego.pl (proszę wskazać, że porada ma być udzielona w ramach Fundacji).

10. W najbliższa środę na  wieczornej Mszy  św.  będziemy modlić się  w intencji beatyfikacji śp. ks. Aleksandra Fedorowicza oraz za darczyńców Fundacji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 11. Ministrantów, lektorów i kandydatów zapraszamy na zbiórki ministranckie w soboty o 10.  Także Schola parafialna zaprasza na próby dzieci i młodzież w wieku szkolnym w soboty o 10 do domu parafialnego.

12. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

13. Zapraszamy na spotkania biblijne (w poniedziałki o 19) i katechezę dla dorosłych (we wtorki o 19) – w domu parafialnym.

14.Zbliża się czas wizyty duszpasterskiej – tzw. „kolędy”. Prosimy wszystkich, którzy chcą zaprosić do swoich domów kapłana z modlitwą i błogosławieństwem, o przesłanie tej informacji SMS-em na nr 726-077-107 lub przekazanie osobiście w kancelarii. Wizyty rozpoczniemy po Bożym Narodzeniu. Rodziny, które zapraszały kapłana w zeszłym roku nie muszą robić tego ponownie, chyba, że chcą odwołać zaproszenie.

Leave a Reply