Skip to main content
ogłoszenia

32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2023

By 12 listopada, 20238 stycznia, 2024No Comments

1. Wszystkich członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii zapraszamy w najbliższy piątek (17.11) na listopadowe spotkanie formacyjne. Rozpocznie się ono Mszą św. o 18 w kościele. Po Mszy św. ciąg dalszy spotkania w kaplicy domu parafialnego.

2. Są jeszcze wolne intencje na Msze św. w dni powszednie w grudniu. Przyjmujemy już też intencje na pierwsze półrocze 2024r. Są też ostatnie wolne terminy na Msze św. gregoriańskie w przyszłym roku.Zapraszamy do zakrystii po Mszach lub do kancelarii.

3. Fundacja Przyjaciele Alego informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad adwokackich. W celu umówienia na poradę prosimy o kontakt: tel. 572981769, email  pawel.dziekanski@przyjacielealego.pl (proszę wskazać, że porada ma być udzielona w ramach Fundacji).

4. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza do Kawiarenki u Alego w każdą niedzielę w godzinach 9.30 – 14.00. Jednocześnie, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w prowadzenie Kawiarenki. Chętnych prosimy o kontakt na adres fundacja@przyjacielealego.pl Dodatkowo, prosimy o przynoszenie drobnego poczęstunku na wspólny stół. Zależy nam, aby to było wspólne dzieło wszystkich parafian. Dlatego jeszcze raz zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe. W kawiarence zaplanowaliśmy jeszcze regały na bibliotekę dobrej książki. Niestety, brakuje nam środków. Prosimy o darowizny bezpośrednio na konto fundacji 20102010260000150202790046 z dopiskiem „Darowizna na Kawiarenkę u Alego” lub na zbiórkę pomagam.pl/uAlego Za każde wsparcie z serca dziękujemy.

5. Ministrantów, lektorów i kandydatów zapraszamy na zbiórki ministranckie w soboty o 10.  Także Schola parafialna zaprasza na próby dzieci i młodzież w wieku szkolnym w soboty o 10 do domu parafialnego.

6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

7. Zapraszamy na spotkania biblijne (w poniedziałki o 19) i katechezę dla dorosłych (we wtorki o 19) – w domu parafialnym.

8. Zbliża się czas wizyty duszpasterskiej – tzw. „kolędy”. Prosimy wszystkich, którzy chcą zaprosić do swoich domów kapłana z modlitwą i błogosławieństwem, o skorzystanie z „zaproszenia”, umieszczonego w „Słowie na niedzielę”, wycięcie go i pozostawienie w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Można też przesłać tę informację SMS-em na nr 726-077-107 lub przekazać osobiście w kancelarii. Wizyty rozpoczniemy po Bożym Narodzeniu. Rodziny, które zapraszały kapłana w zeszłym roku nie muszą robić tego ponownie, chyba, że chcą odwołać zaproszenie.

Leave a Reply