Skip to main content
ogłoszenia

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07 maja 2023

By 7 maja, 2023No Comments

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj poświęcony szczególnej czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o 17.30. Zachęcamy do utrzymywania zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.

2. Za tydzień w naszej parafii uroczystość 1-szej Komunii. Msze św. „komunijne|” o 10 i 12.45. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Zachęcamy do rozważenia przybycia do kościoła na inną godzinę .

4. Przyjmujemy już intencje na drugą połowę roku. Można je zamawiać w kancelarii lub zakrystii (po Mszy św.).

5. Przygotowujemy inwentaryzację i mapę cmentarza. W związku z tym prosimy wszystkich, którzy mają dokumenty dzierżawy miejsc na naszym cmentarzu, o zgłoszenie się z nimi do kancelarii do końca maja.

6. Fundacja „Przyjaciele Alego” oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

8. Zapraszamy po nabożeństwie majowym na: spotkania biblijne – w każdy poniedziałek w salce w domu parafialnym; katechezy dla dorosłych – w każdą środę w kaplicy domu parafialnego.

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.