Skip to main content
ogłoszenia

III NIEDZIELA ADWENTU – 11 grudnia 2022

By 10 grudnia, 2022No Comments

1. Trwa Adwent – codziennie o 7, z wyjątkiem niedziel, zapraszamy na adwentowe Msze św. ku czci Matki Bożej – Roraty. Nie ma Mszy św. o 8. Dzieci zapraszamy szczególnie na sobotnie roraty a po nich na kakao i ciasto do domu parafialnego.

2. Od dziś rozprowadzamy po każdej Mszy św. opłatki wigilijne i świece Caritas. W tym roku całkowity dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym na Ukrainie. Zapraszamy w niedziele do wejścia do domu parafialnego, w tygodniu zaś do zakrystii.

3. W najbliższą środę o 19 w kościele kolejne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do 1szej Komunii.

4. W tym tygodniu odbędą się spotkania w grupach dla kandydatów do Bierzmowania: grupa wtorkowa (13.12) o 19 w kaplicy w domu parafialnym; grupa czwartkowa (15.12) o 19.30 w kościele (schemat spotkań wysłano też na podane e-maile kandydatów). Zachęcamy do podjęcia modlitwy za kandydatów do Bierzmowania. W zakrystii można odebrać obrazki z modlitwą i imieniem kandydata.

5. Gmina Izabelin, Dzienny Dom Senior Plus oraz Centrum Kultury Izabelin serdecznie zapraszają w piątek (16.12) na Wigilię dla Seniorów. Wydarzenie rozpocznie się o 13, w sali widowiskowej Centrum Kultury Izabelin, przy ul. Matejki 21. W programie przewidziano: wspólną modlitwę, podzielenie się opłatkiem, występy artystyczne oraz poczęstunek.

6.Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św. od niedzieli do wtorku. W poniedziałek i wtorek dodatkowe Msze św. o 10 i 19.30. Okazja do spowiedzi na Mszach w niedzielę i wieczornych mszach w poniedziałek i wtorek.

7.Ministranci przygotowali sianko na wigilijny stół. Można je nabywać w kolejne niedziele Adwentu przy wejściu do kościoła.

8. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza do wspólnej modlitwy dziękczynnej za Darczyńców oraz wszystkich Przyjaciół naszej fundacji w najbliższą niedzielę (18.12) podczas Mszy św. o 12.45.

9. Fundacja „Przyjaciele Alego” oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

  10. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

11. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Wszystkich pragnących lepiej poznać i zrozumieć istotę życia wiary zapraszamy w tę środę o 19 do kościoła. Zapraszamy też na spotkania biblijne w poniedziałki o 19 do salki w domu parafialnym.

12. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

13. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.