Skip to main content
ogłoszenia

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 08 stycznia 2023

By 7 stycznia, 2023No Comments

1. Kończy się okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją będziemy śpiewać kolędy do święta Ofiarowania Pańskiego (02.02).

2. W tym tygodniu, w środę o 19, odbędzie się kolejna katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do 1-szej Komunii św.

3. Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza na wspólne świętowanie – spotkanie kolędowe i podzielenie się opłatkiem dnia 15.01 o 15, w siedzibie Fundacji. Można przynieść skromny poczęstunek na wspólny stół.

4. Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 oraz szkół średnich do udziału w rekolekcjach oazowych w czasie zimowych ferii(Sulejówek/ Laski). Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej: www.oaza.warszawa.pl/wp/mlodziezowe/rekolekcje-2023.

5. Fundacja Przyjaciele Alego oferuje też bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

6. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

7. Ze względu na czas wizyt duszpasterskich nie będzie w styczniu spotkań biblijnych i  katechezy dla dorosłych. W tym tygodniu, w środę o 19, odbędzie się kolejna katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do 1-szej Komunii św.

8. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (próby: schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19).

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

10. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na stronie www Parafii.