Skip to main content
ogłoszenia

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16 kwietnia 2023

By 15 kwietnia, 2023No Comments

1. Dziś, w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, o 15 będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

2. Fundacja „Przyjaciele Alego” serdecznie zaprasza dziś dzieci wraz z rodzicami na rodzinne warsztaty wiosenne po Mszy św. o 11.30 w kawiarence parafialnej „U Alego”.

3. Zapraszamy do Kawiarenki Parafialnej w salce katechetycznej na plebanii. W każdą niedzielę po Mszach św., w godz. od 11 do 14.30, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji „Przyjaciele Alego”.  Mile widziane własne wypieki na wspólny stół 😊.

4. Przyjmujemy już intencje na drugą połowę roku.

5. Młodzież wybierająca się na Światowe Dni Młodzieży zaprasza w następną niedzielę (23 kwietnia) do kawiarenki na kawę/ herbatę, ciasto. Przy tej okazji będzie można wesprzeć ich wyjazd na ŚDM. Można również wesprzeć młodzież przesyłając środki na konto parafialne z dopiskiem ŚDM Lizbona. Za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowania.

6. Wspólnie z Tato.Net przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie szkoleniowe dla mężczyzn (6 maja 2023 w godz. 8.45-17). Serdecznie zapraszam Cię na WarszTaty, podczas których uzyskasz odpowiedzi na wiele ważnych, ojcowskich pytań.  Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i zapisy: www.tato.net/izabelin.

8. Fundacja „Przyjaciele Alego” oferuje bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

7. Zapraszamy na: spotkania biblijne – w każdy poniedziałek o 19 w salce w domu parafialnym; katechezy dla dorosłych – w każdą środę o 19, w tym tygodniu w kościele, dla „rodziców 1-szo komunijnych”.

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

10. Zachęcamy też do wsparcia Caritas Archidiecezji Warszawskiej lub Fundacji „Przyjaciele Alego” poprzez przekazanie 1,5 % podatku na rzecz działalności jednej z tych organizacji. Więcej informacji na plakatach w gablocie oraz na stronach caritas.pl i przyjacielealego.pl