Skip to main content
ogłoszenia

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 09 kwietnia 2023

By 8 kwietnia, 2023No Comments

1. SERDECZNIE ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM!

2.  Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiegoprocesja rezurekcyjna o 6, po niej druga Msza św. tej niedzieli, kolejna Msza św. o 10, dalej wg porządku niedzielnego. W Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. wg porządku niedzielnego (bez Godzinek).

3. W najbliższy piątek, ze względu na oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.

5. Przyjmujemy już intencje na drugą połowę roku.

6. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o 15 będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

7. Wspólnie z Tato.Net przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie szkoleniowe dla mężczyzn (6 maja 2023 w godz. 8.45-17). Serdecznie zapraszam Cię na WarszTaty, podczas których uzyskasz odpowiedzi na wiele ważnych, ojcowskich pytań.  Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i zapisy: www.tato.net/izabelin.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu – z zebranych środków pokryliśmy także koszt kwiatów zdobiących ołtarz w dzisiejszą uroczystość! Zebraną jałmużnę dla potrzebujących (w kwocie 1400 zł) przeznaczyliśmy na pomoc cierpiącym z powodu wojny i niedawnego trzęsienia ziemi w Syrii.

9. Spotkania biblijne i katechezy dla dorosłych są zawieszone do 17.04.

10. Fundacja „Przyjaciele Alego” serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na rodzinne warsztaty wiosenne w niedzielę 16 kwietnia po Mszy św. o 11.30 w kawiarence parafialnej „U Alego”.