1. Nabożeństwa majowe są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o 17.30. Zachęcamy do pielęgnowania zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach. Dziś zapraszamy do wspólnej modlitwy przy kapliczce w Sierakowie – o 19.30.
2. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość 1-szej Komunii. Msze św. „komunijne|” o 10 i 12.45. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
3. W sobotę 25 maja, o 10, w bazylice archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie, diakon Patryk Dąchór z naszej Parafii, przyjmie święcenia kapłańskie z rąk Ks. Kardynała Kazimierza Nycza. Prosimy o modlitwę w intencji nowych kapłanów!
4. W związku ze zbliżającą się uroczystością Bożego Ciała prosimy osoby zajmujące się przystrajaniem ołtarzy o kontakt z proboszczem.
5. Przyjmujemy już intencje na drugą połowę roku. Jest jeszcze tylko jeden termin na Mszę św. gregoriańską na rok 2025.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.
7. Zapraszamy na spotkania biblijne w poniedziałki i katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence (w tym tygodniu niestety katechezy we wtorek nie będzie).
8. Organizujemy pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Włoch w dniach 16-23 sierpnia 2024r. Program pielgrzymki w gablocie i na stronie parafii. Zapisy i informacje u ks. Grzegorza (w niedzielę po Mszach św., oraz w środy w kancelarii).
9. W domu parafialnym działa w każdą niedzielę Kawiarenka U Alego. Po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać z innymi parafianami przy kawie, herbacie i cieście.