Skip to main content
ogłoszenia

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 LUTEGO 2024

By 3 lutego, 2024No Comments

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo eucharystyczne.

2. W najbliższą sobotę, na Mszy św. o 18, grupa młodzieży z naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Serdecznie polecamy kandydatów, ich rodziny, a także ks. bpa Rafała Markowskiego, który będzie udzielał tego sakramentu, modlitwie wszystkich parafian.

3. Ochotnicza Straż Pożarna w Izabelinie ogłasza nabór do Drużyny Pożarniczej. Serdecznie zapraszają osoby pełnoletnie i młodzież w wieku 12-18 lat, chcące pomagać innym, rozwijać się, lubiące wyzwania. Dane kontaktowe na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

4. W domu parafialnym działa w każdą niedzielęparafialna Kawiarenka U Alego. Po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać z innymi parafianami przy kawie, herbacie i cieście. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego. Wszystkie napoje i wypieki są darmowe – liczy się szczery uśmiech i dobre słowo! Mile widziane też własne wypieki na wspólny stół 😊.

5. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła(https://youtu.be/7eAaZKu_QWshttps://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com

6. Zapraszamy na spotkania biblijne w poniedziałki i  katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence.

7. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień znajdziemy na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na stronie www parafii.

Leave a Reply