Skip to main content
ogłoszenia

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

By 9 maja, 2021No Comments

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 11.00.

2. Konferencja Maryjna zostanie wygłoszona we wtorek, 11 V, po Mszy św. wieczornej, w kościele. Zapraszamy członków Róż Różańcowych, oraz wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne dni modlitw o urodzaje.

4. W najbliższy piątek rozpoczynamy Nowennę do przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. Ofiarujmy tę modlitwę w intencji kandydatów do bierzmowania oraz ich rodzin.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

6. Liturgia Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii odbędzie we wtorek 25 V o godz. 18.00. Szczegółowe informacje dotyczące bezpośredniego przygotowania do tego sakramentu będą pojawiały się na stronie internetowej parafii.

7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy swoimi ofiarami przyczynili się do budowy ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego w naszym kościele.  Niech ten dar serca wyjedna ofiarodawcom, rodzinom i całej parafii łaskę miłosierdzia Bożego. Gdyby ktoś chciał jeszcze wesprzeć to dzieło, może to uczynić składając ofiarę do puszki umieszczonej pod obrazem Pana Jezusa.

8. Składam serdeczne podziękowania za ofiary na funkcjonowanie parafii w okresie pandemii.

9. W związku z ostatnimi zarządzeniami władz świeckich w naszej świątyni może jednocześnie przebywać około 45 osób.