Skip to main content
ogłoszenia

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 19 czerwca, 2022No Comments

1. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele – po Mszy św. o 10.00, a w dni powszednie – po Mszy św. wieczornej.

2. Do końca czerwca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki i soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

3. Przypominamy, ze przed wejściem do kościoła są wyłożone gazetki na Niedziele z x. Alim, wydrukowane przez Fundacje Przyjaciele Alego. W gazetce można się zapoznać z czytaniami na dzisiejszą niedzielę, komentarzami do nich oraz fragmentami z pism ks. Fedorowicza. Zachęcamy do zabrania tych materiałów do domu i przekazywania innym.

4. Koła Żywego Różańca i wszystkich, którzy zawierzyli się Matce Bożej poprzez dar Niewolnictwa Maryjnego zapraszam na Konferencję Maryjną we wtorek (21 VI) po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym.

5. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiona jest w tym roku na najbliższy czwartek (23 VI).

6. W najbliższy piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (24 VI). Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W związku z zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego Msze św. dla uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Izabelinie zostaną odprawione w piątek (24 VI) o godz. 8.00 i 18.00.

8. W sobotę będziemy przeżywać wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (25 VI).

9. W najbliższą niedzielę o godz. 15.00 w Sierakowie zostanie odprawiona Msza św. polowa w intencji mieszkańców Sierakowa, Ojczyzny i poległych w jej obronie.

10. Od następnej niedzieli (26 VI) ze względu na wakacje do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie nie będzie Mszy św. o 12.45.