Skip to main content
ogłoszenia

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

By 27 sierpnia, 2022No Comments

1.  Rozpoczyna pracę w naszej parafii nowy wikary – ks. Grzegorz Czernek. Przyjmijmy go życzliwie i wspierajmy w naszych modlitwach.

2. W czwartek (1.09) mija 83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojczyźnie, poległych i pomordowanych w czasie wojny.

3. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego zapraszamy w najbliższy czwartek uczniów ze Szkoły w Izabelinie na Msze św. o 8 i 18. Zaproszenie kierujemy także do Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów, Pracowników administracji oraz Rodziców.

4. Jak co roku, w piątek 2 września o 19 na pętli w Truskawiu, zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Truskawia, Ojczyzny i poległych w jej obronie.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od 17. Prosimy też o zgłaszanie w zakrystii i telefonicznie chorych, którzy chcieliby przyjmować w 1-sze piątki Komunię św. w domu.

6. W najbliższą, pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. wieczornej, adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.

7. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i czwartki od 17 do 18. Można też kontaktować się z księdzem proboszczem pod nr. 726-077-107.

8. Od 1 września Spowiedź w dni powszednie zawsze przez pół godziny przed każdą Mszą św. W niedziele na początku każdej Mszy św.

9. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

10. Od najbliższej niedzieli (4.09) ponownie będzie odprawiana Msza św. o 12.45. Eucharystia o 11.30 będzie sprawowana ze szczególnym udziałem dzieci i ich rodziców. Na Mszę św. o 18 w sposób szczególny zapraszamy młodzież.

11. Za tydzień przedstawimy plany gospodarcze parafii na najbliższy czas.