Skip to main content
ogłoszenia

11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 CZERWCA 2024

By 15 czerwca, 2024No Comments

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o 17.30.

2. Dziś spotkanie dla uczestników pielgrzymki do Włoch Śladami Świętych. Odbędzie się ono po wieczornej Mszy św. (około 19) w kawiarence w domu parafialnym.

3. Fundacja Przyjaciele Alego, Izabelińska Szkoła Ikon oraz Centrum Kultury Izabelin serdecznie zapraszają w następną sobotę (22.06) na wydarzenie „Ikona. Doświadczenie wieczności”. Swoje prace zaprezentuje Izabelińska Szkoła Ikon działająca przy parafii św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie. Wysłuchamy też dwóch krótkich wykładów: Igora Wieremiejuka i ks. Pawła Gwiazdy. Na zakończenie wystąpi zespół muzyki cerkiewnej „Katapetasma”. Zapraszamy do Centrum Kultury Izabelin (ul. J. Matejki 21) w godz. 17 – 19. Wstęp wolny!

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

5. Zapraszamy na spotkanie biblijne w poniedziałek, a na katechezę dla dorosłych we wtorek, o 19 w kawiarence.

6. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

7. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św.. Zmianie ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek.

8. W domu parafialnym działa w każdą niedzielę Kawiarenka U Alego. Po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać z innymi parafianami przy kawie, herbacie i cieście. Kawa i herbata „za uśmiech”. Częstujemy się nawzajem przyniesionymi wypiekami J.

Leave a Reply