Skip to main content
ogłoszenia

14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 LIPCA 2024

By 7 lipca, 2024No Comments

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św. (będzie także Msza św. o 12.45 w niedziele). Zmianie ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

3. Centrum Kultury Izabelin zaprasza na koncert zapowiadający XX  jubileuszową edycję Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina”. Na scenie Centrum Kultury Izabelin 9 lipca, o 19 wystąpi Lule Elezi – pianistka z Kosowa wyróżniająca się wyrazistą i zarazem subtelną grą. Artystka uważana jest za wirtuozkę interpretacji, szczególnie dzieł Fryderyka Chopina. Organizator wydarzenia: Centrum Kultury Izabelin. Partnerzy: Ministerstwo Kultury Kosowa, Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego oraz Towarzystwo im. Fryderyka Chopina – Koło w Sannikach. Wstęp wolny.

4. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

Leave a Reply