Skip to main content
ogłoszenia

13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2024

By 29 czerwca, 2024No Comments

1. Dziś o 17.30 ostatnie w tym roku Nabożeństwa czerwcowe.

2. Informujemy, że w okresie wakacji (lipiec i sierpień) nie będzie zmian w rozkładzie Mszy św. (będzie także Msza św. o 12.45 w niedziele). Zmianie ulegną godziny i dni pracy kancelarii – od 16.30 do 17.30 w poniedziałek, środę i piątek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny – 726 077 107.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Msze św. wotywne do Ducha Świętego o 8 i 18, w piątek okazja do spowiedzi od 17.30.

4. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.

5. Centrum Kultury Izabelin zaprasza na koncert zapowiadający XX  jubileuszową edycję Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina”. Na scenie Centrum Kultury Izabelin 9 lipca, o 19 wystąpi Lule Elezi – pianistka z Kosowa wyróżniająca się wyrazistą i zarazem subtelną grą. Artystka uważana jest za wirtuozkę interpretacji, szczególnie dzieł Fryderyka Chopina. Organizator wydarzenia: Centrum Kultury Izabelin. Partnerzy: Ministerstwo Kultury Kosowa, Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego oraz Towarzystwo im. Fryderyka Chopina – Koło w Sannikach. Wstęp wolny.

6. Przypominamy, że prasę katolicką można nabyć w zakrystii.

7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

8.Kawiarenka U Alego – w lipcu i sierpniu będzie nieczynna.

Leave a Reply