Skip to main content
ogłoszenia

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 STYCZNIA 2024

By 13 stycznia, 2024No Comments

1. Skończył się okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją będziemy jednak śpiewać w czasie Mszy św. kolędy do święta Ofiarowania Pańskiego (02.02).

2. Tegoroczne truskawskie kolędowanie w Orszaku Trzech Króli zgromadziło ponad 170 osób. Kolędnicy dziękują wszystkim uczestnikom Orszaku za wspólną radość śpiewania kolęd, a mieszkańcom Truskawia za dołączanie po drodze do Orszaku i dobre przyjęcie. Szczególnie dziękujemy za ciasto i gorącą herbatę! To bardzo miła niespodzianka! Zebrane 400 złotych, tak jak w zeszłym roku, zostanie przeznaczone na truskawski ołtarz podczas uroczystości Bożego Ciała.

3. Ruszyła, po świątecznej przerwie, Kawiarenka Parafialna w domu parafialnym. W każdą niedzielę po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego.  Mile widziane własne wypieki na wspólny stół 😊.

4. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła(https://youtu.be/7eAaZKu_QWshttps://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com

5. Zapraszamy na spotkania biblijne w poniedziałki i  katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence.

6. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień znajdziemy poniżej, na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na stronie www parafii.

Leave a Reply