Skip to main content
ogłoszenia

Niedziela Chrztu Pańskiego – 07 STYCZNIA 2024

By 7 stycznia, 2024No Comments

1. Gościmy dziś ks. kan. Romana Kota, proboszcza parafii Matki Bożej Pompejańskiej. Po Mszy św. zbiórka do puszek na budowę kościoła w tej parafii.

2. Zapraszamy dziś o 19, po wieczornej Mszy św., do wspólnego kolędowania. Zapraszamy serdecznie wszystkich do śpiewania lub zagrania na instrumencie. Czekamy na rodziny, zespoły, grupy i występy solowe.

3. Odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek (08.01) ok. 13 na tyłach kościoła. Firma Green Office Ecologic Sp. z o.o., która go prowadzi, poprzez swoją działalność wspiera Sekcję Polską Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw„Pro Missio” w realizacji projektów humanitarno-edukacyjnych. Szczegóły na plakatach przed kościołem.

4.  W tym tygodniu, w środę o 19, odbędzie się kolejna katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do 1-szej Komunii św.

5. Kończy się okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją będziemy jednak śpiewać kolędy w czasie Mszy św. do święta Ofiarowania Pańskiego (02.02).

6. Ministranci, rozprowadzając świece Caritas i sianko, zebrali 3494 zł. na fundusz ministrancki. W imieniu ministrantów serdecznie dziękujemy!.

7. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła(https://youtu.be/7eAaZKu_QWshttps://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com

8. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w czwartki i soboty – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.

9. Wznawiamy od tego tygodnia spotkania biblijne w poniedziałki i  katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence.

10. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy 8 stycznia. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień znajdziemy w aktualnościach na stronie www parafii. Przypominamy, że wizyty odbywają się tylko na zaproszenie.

Leave a Reply