Skip to main content
ogłoszenia

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 STYCZNIA 2024

By 21 stycznia, 2024No Comments

1. W najbliższy piątek (26.01) o 19  zapraszamy młodzież, studentów i wszystkich parafian na adorację Najświętszego Sakramentu z oprawą muzyczną – „Uwielbienie”. Po adoracji w kawiarence spotkanie dla młodzieży i studentów.

2. W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiącawypominki o 17, o 18 Msza św. za polecanych w wypominkach i tych, których pogrzeby odbyły się w ostatnim miesiącu.

3. Za tydzień, na wieczornej Mszy św. (o 18) towarzyszyć nam w modlitwie będzie Chór Canticum Gratiorum z Parafii Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w ich wykonaniu.

4. W domu parafialnym działa w każdą niedzielę Kawiarenka Parafialna. Po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać przy kawie/herbacie/cieście z innymi parafianami. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego. Wszystkie napoje i wypieki są darmowe – liczy się szczery uśmiech i dobre słowo! Mile widziane też własne wypieki na wspólny stół 😊.

5. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła(https://youtu.be/7eAaZKu_QWshttps://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com

6. Zapraszamy na spotkania biblijne w poniedziałki i  katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence.

7. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień znajdziemy na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na stronie www parafii.

Leave a Reply