Skip to main content
ogłoszenia

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 STYCZNIA 2024

By 28 stycznia, 2024No Comments

1. Dziś na wieczornej Mszy św. (o 18) towarzyszyć nam w modlitwie będzie Chór Canticum Gratiorum z Parafii Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Po Mszy św. zapraszamy na koncert kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w ich wykonaniu.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek – Msze wotywne o Duchu Świętym o 8 i 18. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek– okazja do spowiedzi od 17.30, nabożeństwo po wieczornej Mszy św.. Tegodnia obchodzimy też Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Boskiej Gromnicznej. W naszym kościele Msze Św. zostaną odprawione o 8, 10 i 18. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św.

3. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy o 12.45 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.

4. W domu parafialnym działa w każdą niedzielęparafialna Kawiarenka U Alego. Po Mszach św., od 9.30 do 14.30, można się spotkać z innymi parafianami przy kawie, herbacie i cieście. Kawiarenkę prowadzą wolontariusze Fundacji Przyjaciele Alego. Wszystkie napoje i wypieki są darmowe – liczy się szczery uśmiech i dobre słowo! Mile widziane też własne wypieki na wspólny stół 😊.

5. Zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa do rozpoczęcia formacji w ramach ruchu  Domowego Kościoła(https://youtu.be/7eAaZKu_QWshttps://www.dk.oaza.pl/krotko-o-dk/). Zainteresowane małżeństwa zapraszamy do kontaktu z ks. Grzegorzem, lub mailowo: czernekgrzegorz@gmail.com

6. Zapraszamy na spotkania biblijne w poniedziałki i  katechezy dla dorosłych we wtorki o 19 w kawiarence.

7. Szczegóły wizyty duszpasterskiej na dany tydzień znajdziemy na stronie www parafii i na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Leave a Reply