Skip to main content
ogłoszenia

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

By 31 stycznia, 2021No Comments

1. W najbliższy wtorek, 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w naszym Kościele zostaną odprawione o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Ofiary złożone w tym dniu na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów klauzurowych. Bardzo proszę o umieszczenie na gromnicach osłonek, ażeby nie zanieczyszczać kościoła woskiem.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz.17.00

3. Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00

4. Przyjmujemy intencje na Msze św. zbiorowe, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz.12.45, (w wakacje 11.30).W środę o godz. 18.00 jest odmawiana nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a później sprawowana Msza św. zbiorowa. Zapisane podziękowania, prośby oraz intencje, które będą objęte modlitwą w czasie odmawiania nowenny i sprawowania Mszy św., można składać do koszyczka umieszczonego w kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę od godz.17.30.

5. Fundacja ,,Przyjaciele Alego przypomina, że w okresie pandemii, cały czas istnieje możliwość umówienia się na konsultacje psychologiczne online prowadzone przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego-Panią Krystynę Darżynkiewicz. Prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Krystyną pod nr 607 691 414 w celu ustalenia szczegółów. Informujemy również, że istnieje możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje/spotkanie z terapeutą uzależnień- Panem Jerzym Pietrzakiem, który w normalnych warunkach, w każdy piątek prowadzi spotkania osób z problemem alkoholowym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bezpośrednio z panem Jerzym, nr tel. 601 939 514. Zarówno Pani Krystyna, jak i Pan Jerzy są wolontariuszami Fundacji. Konsultacje są bezpłatne. Informacje dostępne również na stronie Fundacji

6. .Zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę), która nie przebiegała w tradycyjnej formie, jak dotychczas ze względu na pandemię. Serdecznie dziękujemy za liczne uczestnictwo parafian we Mszach świętych i spotkaniach kolędowych. Także za dobry odbiór takiej formy kolędy. Świadczy to o głębokiej wierze parafian, miłości do Pana Jezusa i Jego Kościoła, a także o naszych dobrych , wzajemnych relacjach. Bóg zapłać za tradycyjne ofiary, które zostały złożone z racji kolędy.