Skip to main content
ogłoszeniaUncategorized

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA –25 grudnia 2022

By 24 grudnia, 2022No Comments

1. Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI BOŻEGO NARODZENIA WSZYSTKIM PARAFIANOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEJ DZIECINY, POKOJU I RADOŚCI ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI NA CAŁY NADCHODZĄCY NOWY ROK 2023!.

Niech SŁOWO, KTÓRE STAŁO SIĘ CIAŁEM, prowadzi każdą i każdego z nas, przez święte sakramenty, do jedności z Bogiem, siostrami i braćmi, nawet najmniejszymi, w Jego świętym Kościele!

2. Dziś, w Uroczystość Bożego Narodzenia i jutro Msze św. w porządku niedzielnym (w poniedziałek nie ma Godzinek).

3.  Fundacja Przyjaciele Alego zaprasza na Mszę św. w intencji beatyfikacji ks. Aleksandra Fedorowicza w środę o 18.

4. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza wszystkich na nabożeństwo „Adoracji przy Żłóbku”, które odbędzie się w czwartek (29 XII), po Mszy św. o 18 i będzie połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu.

5. Modlitwa wypominkowa w najbliższy piątek o 17, po niej Msza św. w intencji naszych bliskich, polecanych w wypominkach.

6. W najbliższą sobotę (31 XII) kończymy rok kalendarzowy 2022. O godzinie 17 będzie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu a o 17.30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne. W czasie Mszy św. o 18 będziemy dziękować za kończący się rok i prosić o Boże błogosławieństwo dla całej wspólnoty parafialnej w nadchodzącym – 2023 roku.

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na pomoc cierpiącym z powodu wojny na Ukrainie. Przy okazji rozprowadzania opłatków i świec Caritas zebraliśmy na ten cel 10000 złotych. Bóg zapłać!

8. Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 oraz szkół średnich do udziału w rekolekcjach oazowych w czasie zimowych ferii(Sulejówek/ Laski). Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej: www.oaza.warszawa.pl/wp/mlodziezowe/rekolekcje-2023..

9.  Fundacja Przyjaciele Alego oferuje też bezpłatne konsultacje psychologiczne, które prowadzone są przez psychoterapeutę i specjalistę psychologa klinicznego. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 607 691 414 celem umówienia spotkania. Zapraszamy.

10. Zapraszamy ministrantów i kandydatów na zbiórki w soboty o 10. Chłopcy, którzy nie mogą uczestniczyć w zbiórkach, również mogą służyć w każdą niedzielę, po uzgodnieniu z ks. Grzegorzem.

11. Ze względu na Święta nie będzie w tym tygodniu spotkania biblijnego i  katechezy dla dorosłych.

12. Wszystkich lubiących śpiewać zapraszamy do dołączenia do scholi/chóru parafialnego (schola dziecięca – soboty o 10, schola młodzieżowa – niedziele o 17, chór – środy o 19)

13. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – w tym tygodniu także tylko w czwartek – od końca Mszy św. wieczornej do 20. W tym czasie także okazja do spowiedzi.