Skip to main content
ogłoszenia

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

By 29 maja, 2022No Comments

1. Dzisiejsza niedziela jest jednocześnie Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, za tydzień zaś będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 11.30 grupa dzieci z naszej parafii będzie przeżywać rocznicę swojej I Komuni św. Polecam dzieci i ich rodziców modlitwie parafian.

3. W środę (1 VI) rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele nabożeństwa odprawiane będą po Mszy św. o godz. 10.00, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. W sobotę po mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.

5. W przyszłą sobotę (4 VI) o godz. 11.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk JE ks. Bpa Rafała Markowskiego.

6. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodziców i świadków odbędzie się w piątek (3 VI) od godz. 17.30. Kandydaci do bierzmowania mają swoje próby we wtorek, czwartek i piątek o godz. 18.45.

7. W przyszłą niedzielę (5 VI), w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywać będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kard. Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. O godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostanie odprawiona, z udziałem Episkopatu Polski, uroczysta Msza św. dziękczynna za nowych błogosławionych. Tego dnia będą zbierane do puszek ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

8. Osobę, która zamówiła Mszę św. gregoriańską na czerwiec za śp. Jerzego Zdunka, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.